Разлика помеѓу преработките на „NSND/2012/Белград“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Сместување (Хостел))
Ред 3: Ред 3:
 
* Далибор
 
* Далибор
 
* Милена
 
* Милена
 +
* Игор
  
 
==Превоз==
 
==Превоз==

Преработка од 09:21, 11 април 2012

Сместување (Хостел)

  • Арангел
  • Далибор
  • Милена
  • Игор

Превоз

  • Арангел има кола (Далибор, Милена, Стама)

Луѓе