Разлика помеѓу преработките на „NSND/2012/Белград“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
(дамјан)
Ред 5: Ред 5:
 
* Стама
 
* Стама
 
* Горан
 
* Горан
 +
* Дамјан
  
 
==Превоз==
 
==Превоз==

Преработка од 05:03, 17 април 2012

Сместување (Хостел)

  • Арангел
  • Далибор
  • Милена
  • Стама
  • Горан
  • Дамјан

Превоз

  • Арангел има кола (Далибор, Милена, Стама)
  • Горан

Луѓе