Информации за „NSND/2013/Софија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказNSND/2013/Софија
Основен клуч за подредувањеNSND/2013/Софија
Големина на страницата (во бајти)1.030
Назнака на страницата1478
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаГлиша (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата10:39, 8 октомври 2013
Последен уредникDoda (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување23:45, 10 октомври 2013
Број на уредувања6
Број на одделни автори5
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0