Разлика помеѓу преработките на „NSND/2013/Софија“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Превоз од Скопје?)
Ред 23: Ред 23:
 
| хостел
 
| хостел
 
| недела вечер/понеделник во тек на ден
 
| недела вечер/понеделник во тек на ден
 +
|-
 +
| Дамјан
 +
| петок попладне
 +
| со кола
 +
| хостел
 +
| недела вечер
 
|}
 
|}

Преработка од 12:46, 10 октомври 2013

Превоз од Скопје?

Кој Кога Со што Соба во хотел Враќање
Глиша четврток вечер/петок сабајле  ? (не сум сигурен дека имам кола) хостел недела вечер/понеделник во тек на ден
Андреј петок сабајле со Дамјан хостел недела вечер/понеделник во тек на ден
Дамјан петок попладне со кола хостел недела вечер