Разлика помеѓу преработките на „NSND/2013/Софија“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Ред 23: Ред 23:
| хостел
| хостел
| недела вечер/понеделник во тек на ден
| недела вечер/понеделник во тек на ден
|-
| Дамјан
| петок попладне
| со кола
| хостел
| недела вечер
|}
|}

Преработка од 12:46, 10 октомври 2013

Превоз од Скопје?

Кој Кога Со што Соба во хотел Враќање
Глиша четврток вечер/петок сабајле ? (не сум сигурен дека имам кола) хостел недела вечер/понеделник во тек на ден
Андреј петок сабајле со Дамјан хостел недела вечер/понеделник во тек на ден
Дамјан петок попладне со кола хостел недела вечер