Разлика помеѓу преработките на „NSND/2013/Софија“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
(Создадена страница со: * http://piratepad.net/NSNDSofia2013 * http://www.booking.com/hotel/bg/levitt-hostel.en-us.html === Превоз од Скопје? === {| class="wikit...)
 
Ред 15: Ред 15:
| четврток вечер/петок сабајле
| четврток вечер/петок сабајле
| ? (не сум сигурен дека имам кола)
| ? (не сум сигурен дека имам кола)
| хостел
| недела вечер/понеделник во тек на ден
|-
| Андреј
| петок сабајле
| со Дамјан
| хостел
| хостел
| недела вечер/понеделник во тек на ден
| недела вечер/понеделник во тек на ден
|}
|}

Преработка од 12:43, 10 октомври 2013

Превоз од Скопје?

Кој Кога Со што Соба во хотел Враќање
Глиша четврток вечер/петок сабајле ? (не сум сигурен дека имам кола) хостел недела вечер/понеделник во тек на ден
Андреј петок сабајле со Дамјан хостел недела вечер/понеделник во тек на ден