Разлика помеѓу преработките на „NSND/2013/Струга“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Создадена страница со: Категорија:НСНД == Планирање од Скопје == {| class="wikitable" border="1" |- ! Кој ! Кога ! Со што ! С...)
(нема разлика)

Преработка од 16:01, 4 јуни 2013


Планирање од Скопје

Кој Кога Со што Соба во хотел
Дамјан четврток сабајле кола не требит
Новица четврток сабајле колата на дамјан
Јованка четврток сабајле колата на дамјан не требит
 ??? четврток сабајле колата на дамјан  ???
Саше петок по работа кола
Ана петок по работа колата на Саше
Тања петок по работа колата на Саше не требит
Елена петок по работа колата на Саше
Шпион петок по работа кола
Цеце петок по работа колата на Шпион
 ??? петок по работа колата на Шпион  ???
 ??? петок по работа колата на Шпион  ???