Разлика помеѓу преработките на „NSND/2013/Струга“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Создадена страница со: Категорија:НСНД == Планирање од Скопје == {| class="wikitable" border="1" |- ! Кој ! Кога ! Со што ! С...)
 
Ред 1: Ред 1:
 
[[Категорија:НСНД]]
 
[[Категорија:НСНД]]
 +
8-9 јуни, Хотел Галеб
 +
  
 
== Планирање од Скопје ==
 
== Планирање од Скопје ==

Преработка од 16:04, 4 јуни 2013

8-9 јуни, Хотел Галеб


Планирање од Скопје

Кој Кога Со што Соба во хотел
Дамјан четврток сабајле кола не требит
Новица четврток сабајле колата на дамјан
Јованка четврток сабајле колата на дамјан не требит
 ??? четврток сабајле колата на дамјан  ???
Саше петок по работа кола
Ана петок по работа колата на Саше
Тања петок по работа колата на Саше не требит
Елена петок по работа колата на Саше
Шпион петок по работа кола
Цеце петок по работа колата на Шпион
 ??? петок по работа колата на Шпион  ???
 ??? петок по работа колата на Шпион  ???