Информации за „Netscape“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказNetscape
Основен клуч за подредувањеNetscape
Големина на страницата (во бајти)4.904
Назнака на страницата177
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата22:56, 29 мај 2007
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:31, 29 јануари 2011
Број на уредувања4
Број на засебни автори1
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/Netscape