Информации за „Richard Stallman“

Прејди на: содржини, барај

Основни информации

Наслов за приказRichard Stallman
Основен подредбен клучRichard Stallman
Големина на страницата (во бајти)4.818
Назнака на страницата215
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)

Историја на уредувања

Создавач на страницатаPhyseter (разговор)
Датум на создавање на страницата19:12, 15 јуни 2006
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:32, 29 јануари 2011
Број на уредувања8
Број на засебни автори3
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/Richard_Stallman