Статистики

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Статистики за страници
Статии308
Страници
(Сите страници на викито, вклучувајќи разговорни страници, пренасочувања и тн.)
1.357
Подигнати податотеки378
Статистики на уредувања
Број на уредувања од започнувањето на Сподели wiki7.408
Просечен број на уредувања по страница5,46
Статистики за корисници
Регистрирани корисници (список на членови)211
Активни корисници (список на членови)
(Корисници кои имаат извршено некое дејство во претходните 30 дена)
1
Ботови (список на членови)0
Администратори (список на членови)3
Администратори на посредникот (список на членови)0
Бирократи (список на членови)3
Притајувачи (список на членови)0