Категорија:OLPC

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Категорија за содржини поврзани со OLPC (One Laptop Per Child) проектот:

Страници во категоријата „OLPC“

Прикажани се 3 од вкупно 3 страници во категоријата.