Разлика помеѓу преработките на „Шаблон:Содржина“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
Ред 32: Ред 32:
 
| width="10%" | [[Податотека:Gnulinux.png]]
 
| width="10%" | [[Податотека:Gnulinux.png]]
 
| width="90%" style="font-size:95%;"| '''[[:Категорија:НСНД|НСНД Собири на заедниците од регионот]]''' <br>
 
| width="90%" style="font-size:95%;"| '''[[:Категорија:НСНД|НСНД Собири на заедниците од регионот]]''' <br>
 +
* [[NSND|Што е НСНД?]]
 
* [[NSND/2011/Куманово|НСНД 2011 Куманово]]
 
* [[NSND/2011/Куманово|НСНД 2011 Куманово]]
 
* [[NSND/2011/Штип| НСНД 2011 Штип ]]  
 
* [[NSND/2011/Штип| НСНД 2011 Штип ]]  

Преработка од 11:53, 9 февруари 2011