Разлика помеѓу преработките на „Шаблон:Содржина“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
Ред 42: Ред 42:
 
| width="10%" | [[Слика:Programming.png]]
 
| width="10%" | [[Слика:Programming.png]]
 
| width="90%" style="font-size:95%;"| '''[[:Категорија:Програмирање|Програмирање]]''' <br>
 
| width="90%" style="font-size:95%;"| '''[[:Категорија:Програмирање|Програмирање]]''' <br>
 +
* [[Едно_лето| Едно лето]]
 
|-
 
|-
 
| width="10%" | [[Слика:Lokalizacija.png]]
 
| width="10%" | [[Слика:Lokalizacija.png]]

Преработка од 19:22, 18 април 2011