Разлика помеѓу преработките на „Категорија:GNU/Linux“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
 
Ред 1: Ред 1:
Ова се сите страници на Викито на Лугола расчленети во поткатегории поврзани со GNU/Linux:
Ова се сите страници на Викито на Лугола расчленети во поткатегории поврзани со GNU/Linux:
[[Категорија:Слободен софтвер]]

Преработка од 15:37, 18 октомври 2006

Ова се сите страници на Викито на Лугола расчленети во поткатегории поврзани со GNU/Linux:

Поткатегории

Оваа категорија ги содржи следниве 10 поткатегории од вкупно 10.