Разлика помеѓу преработките на „Шаблон:Содржина“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Ред 25: Ред 25:
  
 
{| width="100%" border="0" cellpadding="5" cellspacing="3" style="background: #F6FFE3; font: 115% Tahoma;" align="center"
 
{| width="100%" border="0" cellpadding="5" cellspacing="3" style="background: #F6FFE3; font: 115% Tahoma;" align="center"
| width="15%" valign="top" align="right" | [[Слика:Konqueror.png]]   
+
| width="15%" valign="top" align="right" | [[Слика:Konqueror2.png]]   
 
| width="85%" valign="top" align="left" | '''Интернет'''<br> [[Прилагодувања за Прелистувачи]] - [[Конфигурирање на клиенти за Е-пошта]] - [[PPPoE АДСЛ|Воспоставување врска]]
 
| width="85%" valign="top" align="left" | '''Интернет'''<br> [[Прилагодувања за Прелистувачи]] - [[Конфигурирање на клиенти за Е-пошта]] - [[PPPoE АДСЛ|Воспоставување врска]]
 
|------
 
|------

Преработка од 19:53, 8 мај 2006