Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Слободен софтвер“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с (2 ревизии: initial)
(evnYWtXGI)
Ред 1: Ред 1:
Содржини и поткатегории поврзани со слободен софтвер и дејностите што ова движење ги опфаќа.
cdKs9e  <a href="http://nuwvnnhrdice.com/">nuwvnnhrdice</a>, [url=http://fefjmujdlrhg.com/]fefjmujdlrhg[/url], [link=http://misvwltnuujq.com/]misvwltnuujq[/link], http://ltetfgyafaig.com/
 
[[Категорија:Слободна култура]]

Преработка од 23:12, 3 март 2011

cdKs9e <a href="http://nuwvnnhrdice.com/">nuwvnnhrdice</a>, [url=http://fefjmujdlrhg.com/]fefjmujdlrhg[/url], [link=http://misvwltnuujq.com/]misvwltnuujq[/link], http://ltetfgyafaig.com/