Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Слободен софтвер“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
 
Ред 1: Ред 1:
 
Содржини и поткатегории поврзани со слободен софтвер и дејностите што ова движење ги опфаќа.
 
Содржини и поткатегории поврзани со слободен софтвер и дејностите што ова движење ги опфаќа.
 +
 +
[[Категорија:Слободна култура]]

Преработка од 13:01, 10 мај 2007

Содржини и поткатегории поврзани со слободен софтвер и дејностите што ова движење ги опфаќа.